10 | 12 | 2019

Dzień Mamy i Taty!

Raz tylko w roku jest "Dzień Matki", choć mamusi co dzień należą się kwiatki.

Czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek.

Puszyste georginie marzeń spełnienie.

Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe.

Leśne konwalie małe na szczęście trwałe!

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku.

Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku.

Za to, że dni moje tęcza malujesz

dziś   MAMUSIU z głębi serca Ci dziękuję.

Dnia 23 maja 2014 r. w PP w Krzyżowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty na której gościliśmy Panią Dyrektor Violettę Świder oraz Rodziców. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny pod hasłem :"Kochamy Was Mamusiu i Tatusiu". Były piękne wiersze, piosenki i tańce.  A obok tego było mnóstwo radości i uśmiechów. Dzieci w ten sposób chciały podziękować swym ukochanym rodzicom  za miłość i troskę oraz trud, włożony w ich wychowanie. Obdarowały swoich najbliższych  wspaniałymi własnoręcznie przygotowanymi laurkami i mnóstwem słodkich całusów.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

obejrzyj wszystkie fotografie